Co o nás říkají klienti

Léta jsme měli problémy s vlhkostí našeho domu. Náš dům byl postaven v roce 1928 a stojí kousek od rybníka. Přestože jsme si v minulosti nechali okolo našeho domu udělat drenáž, která vodu odvádí, pořád to bylo nedostačující. Vlhkost se sice zmírnila, ale stěny ve sklepě byly pořád vlhké. Po konzultaci s panem Poslušným jsme si od něho nechali ve sklepě provést injektáž proti vlhku. Je to již 6 let od doby, kdy se injektáž provedla a máme zdi suché. Vřele doporučuji všem.

Kateřina NovákováManažer

Přes své známé jsem se dostala k panu Poslušnému, který nám provedl odstranění mokrých zdí. Bydlíme v domečku, který jsme si svépomocí zrekonstruovali. Když jsme se do rekonstrukce pouštěli, museli jsme také vyřešit mokro ve zdech. Pan Poslušný je vstřícný člověk, který nám byl nápomocný nejen radou a zkušenostmi, ale hlavně nás zbavil mokra ve zdech. Doporučuji všem.

Petradámská švadlena - Nýřany

Dlouhou dobu jsme řešili mokré a plesnivé zdi, avšak nikdy se nám nepodařilo dosáhnout zcela suchých zdí. Jediné řešení, které nám bylo navrhováno bylo podříznout zdi a vše udělat prakticky znovu. Tahle představa nás přímo děsila. Pak se mi povedlo čirou náhodou najít kontakt na pana Poslušného, který k nám přijel, vše prohlédl a navrhl provést odvlhčení mnohem šetrnějším způsobem, než je podřezávání. Byli jsme zcela nadšeni a dodnes jsme šťastní, že jsme pana Poslušného potkali, protože máme zdi opravdu suché, nikde žádná plíseň. Pane Poslušný, tímto Vám chceme ještě jednou poděkovat za Váš úžasný a lidský přístup, za trpělivost, kterou jste s námi měl a za to, že jste nám vše krásně vysvětlil a hlavně jste nám pomohl. Rádi Vás doporučujeme dál svým známým.

manželé Pavlasovi, Praha

Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat, Vážený pane Poslušný za Váš přístup k našemu problému s vlhkem ve stěnách. Od té doby co jste nám provedl opatření proti vlhku máme vše v pořádku. Také Vám chci poděkovat za Váši ochotu. Jak víte, naše vlhké zdi nás trápily dlouhou dobu, ale přestože jsem na začátku sanaci moc nevěřil, jsem rád, že mne manželka přesvědčila, abychom si injektáže od Vás nechali provést. Po Vámi provedené injektáži jsem denně kontroloval co, vlhkost dělá a jak se projevuje. Musel jsem Vám dodatečně dát za pravdu, že vlhkost každým dnem ustupovala a když zmizela již se neobjevila. Přál bych všem, kteří mají obdobný problém s vlhkem, aby měli to štěstí se s Vámi spojit, protože to, co jste nám řekl, se také stalo a potvrdilo. Ještě jednou Vám, pane Poslušný toto cestou děkujeme.

Pavel Kolařík Plzeňdůchodce

Název video reference

Autor reference

Název video reference

Autor reference