Mou motivací je pomoc lidem, kteří mají problém s vlhkostí ve zdech domů.

 

 

 

Dobrý den, dovolte mi, abych se Vám představil.

Máte právo vědět, kdo je za těmito stránkami, kdo zde píše a sdílí rady a informace ze svého oboru, protože to považuji za slušnost i za svou povinnost.

Jmenuji se Jan Poslušný a podnikám od roku 1990. V roce 1992 jsem založil firmu zaměřenou na stavební práce. Po nějaké době jsem zjistil, že mé zákazníky momentálně nejvíce tíží otázka výměny oken. Abych jim mohl pomoci řešit jejich potřeby, začal jsem dodávat a montovat okna. Postupem času mě zákazníci také nasměrovali i ke garážovým vratům. Této oblasti se nyní věnuje moje dcera Markéta.

Následně se na mne obrátili mí klienti s několika žádostmi o pomoc pro své známé, kteří mají problém s vlhkostí v bytech, nebo v domech. Velmi často jsem slýchal otázku, zda bych jim neporadil, popřípadě nepomohl. Začal jsem se tedy informovat a vzdělávat v oblasti odstraňování vlhka ze zdí. Proč a jak vlhko ve zdech vzniká, jaká je příčina, kdy se objevuje plíseň, ale hlavně jak tomu zabránit a trvale odstranit. Když jsem mluvil se spoustou lidí, kteří řešili otázku vlhka, byli zoufalí, protože slyšeli, že jim nezbude nic jiného, než podřezat zdi a odkopat základy.
Promítl jsem si, jak bych se cítil já, kdybych měl před sebou v podstatě ničení svého domu, svého domova.
Vždyť domov je nejkrásnější místo, kde jsme v bezpečí, kde se můžeme schovat před vším a najednou mi někdo řekne, že se bude muset začít bourat. To pro mne byla šílená představa. Byl jsem přesvědčen, že musí existovat nějaký jiný šetrnější způsob. Způsob šetrnější pro dům a hlavně pro jeho obyvatele i majitele. A protože kdo hledá, ten najde. Povedlo se to i mně.
Jsem šťastný, že v těchto situacích mohu pomoci lidem, šetrným a funkčním způsobem, jejich problém vyřešit.
I já jsem člověk a dokážu se vcítit do svízelné situace zákazníka. Ostatně i já jsem šťastný, když se mi povede najít někoho slušného a vstřícného, když mám já potřebu řešit nějaký svůj problém.

Také proto jsem teď tady jsem připraven podat Vám pomocnou ruku a dát Vám ty nejlepší rady a informace, které znám. 

Také Vám provedu odstranění vlhka z Vašich zdí.

 

S přáním vlhku stop

Jan Poslušný

www.janposlusny.cz

e-mail: janposlusny@janposlusny.cz

Pomůžeme Vám s trvalým odstraněním vlhka ze zdí.

Jsme rodinná firma - PEJA - BAU,  která podniká a pracuje srdcem. Poskytujeme služby v oblasti odstraňování vlhka ze zdí. Vlhko ze zdí se dá odstranit jednou pro vždy. Naše metoda pomáhá lidem žít v klidu.